Кам’янська ОТГ приймала делегацію голів об’єднаних громад черкащини

В Кам’янці відбулася неординарна для громади подія, 08 червня, місто відвідали майже всі голови об’єднаних громад Черкаської області. Метою візиту було напрацювання рішень та обговорення питань, що постають в процесі життєдіяльності громад. Так, на з’їзді голів ОТГ обговорювалися питання щодо підтримки об’єднаними громадами вступу до Асоціації об’єднаних громад Черкаської області та обрання представників для участі у всеукраїнському об’єднані. Також голови громад, не оминули і важливі питання для громад це і освіта, медицина, популяризація діяльності громад у ЗМІ та ін.. За результатами засідання було вирішено підтримати курс на вступ до Асоціації об’єднаних громад, яка буде враховувати та захищати потреби громад серед різних гілок влади. До речі, на останній сесії Кам’янської міської ради, депутати підтримали вступ Кам’янської ОТГ до вищевказаної асоціації і доручили представляти інтереси громади міському голові Володимиру Івановичу Тірону, який вже захищає інтереси громади через Асоціацію міст України.

Також на з’їзді були присутні заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Березань Ярослав Григорович та Сергій Слинько директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, які всіляко допомагають та сприяють об’єднаним громадам у вирішені тих чи інших питань, а також у навчанні працівників рад.

Щоб урізноманітнити зібрання на гостей чекала екскурсія містом, яку проводили працівники Кам’янського державного історико-культурного заповідника та історичного музею, під час якої вони могли ознайомитися з історією Кам’янки, її сьогоденням та баченням майбутнього. Очолював делегацію міський голова Володимир Іванович Тірон, який розповів про успіхи громади, плани на майбутнє та вислухав пропозиції від голів ОТГ, щодо покращення тих чи інших питань. На завершення зібрання голови об’єднаних громад подякували за гостинність та висловили свої враження від міста._DSC0816 _DSC0898 _DSC0897 _DSC0890 _DSC0882 _DSC0879 _DSC0864

  • Переглядів: 133
  • 08.06.2018