Кам’янську об’єднану громаду відвідав консул Республіки Польщі

29 березня вся світова музична спільнота вшановувала пам’ять видатного польського композитора Кароля Шимановського, який пішов з життя 82 роки тому. Життя Шимановського тісно пов’язане з с. Тимошівкою, що входить до складу Кам’янської громади, де композитор народився та написав багато своїх ранніх творів.

Для вшанування пам’яті Кароля Шимановського 5 квітня 2019 року Кам’янську об’єднану громаду з робочим візитом відвідав консул Республіки Польща – Яцек Гословський. Під час візиту відбулася зустріч консула з міським головою Тіроном В. І.. Під час зустрічі з паном Госовським обговорювалися такі питання:

  • Загальна характеристика нашої громади (соціально-економічна характеристика громади, інфраструктура, інвестиційна привабливість регіону).
  • Пошук міста побратима для м. Кам’янка в Республіці Польщі, за сприяння Консульства Республіки Польщі та ГО «Полонія» — керівник Ліневич Г. К..
  • Організація при Консульстві робочої зустрічі з польськими бізнесовими колами, які займаються бізнесом в сфері готельно-ресторанного бізнесу та інвестицій. Головна мета такої зустрічі це залучення інвестицій до Кам’янської міської об’єднаної громади.

Спільно з головою районної ради Сундоковим С.О., паном консулом Яцеком Гословським та міським головою Тіроном В. І., була відвідана Кам’янська ЦРЛ, де гостями було подаровано, форму та інструменти для хірургічного відділення. Подарунки були вручені головному лікарю – Тамку К. М.

Далі делегація направилася  в с. Тимошівку, де були покладені квіти до меморіальної дошки Каролю Шимановському, що розташована на фасаді однойменної школи. Також була проведена екскурсія до музею композитора, що знаходиться в приміщенні Тимошівської ЗОШ. На завершення візиту делегатами були висаджені дерева на алеї ім. Кароля Шимановського, що розташована в подвір’ї школи.  • Переглядів: 25
  • 09.04.2019