Коли кам’янська громада дочекається ремонту доріг?

Стан доріг в Україні це загальнодержавна проблема, в кожній області та кожному районі є дороги, що потребують капітального чи поточного ремонту. Така проблема існує і в Кам’янській об’єднаній громаді, що через бюрократичну тяганину не в змозі провести навіть ямкового ремонту доріг, що пролягають поза межами населених пунктів та знаходяться у відповідальності Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської ОДА. До таких проблемних доріг місцевого значення, відносяться дороги державного значення Кам’янка – Олександрівка, це вулиця Джеральна, що проходить через село Юрчиха та дорога Кам’янка – Коханівка, що веде до Тимошівки. Всі хто їздить цими шляхами знає в якому стані вони знаходяться і що давно потребують ремонту.

Нещодавно обстежити автошляхи виїздила комісія міської ради, щоб вкотре переконатися, що дороги ніхто не ремонтує, адже ці шляхи знаходяться під управлінням Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та райдержадміністрації, яка має подавати проекти з ремонту до вищевказаного департаменту. На деяких ділянках шляху трапляються ями більше півтора метри завширшки та подекуди глибиною до 20 см, що ускладнює рух цими шляхами. З яких причин відповідні проекти не були подані ніхто не знає.

Так, 28 вересня в черговий раз відбулася зустріч міського голови Тірона В. І. з головою ОДА Ткаченком Ю. О., за результатами якої було дане відповідне доручення директору Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення пану Чубаню С. В.. За відповідним доручення в понеділок 1 жовтня до Кам’янської громади має приїхати представник департаменту для обстеження проблемних ділянок доріг громади, з метою прийняття рішення по їх ремонту.

Жителям громади, залишається, тільки сподіватися, що справа з ремонту автошляхів зрушиться вже найближчим часом.

IMG_20181001_131656

IMG_20181001_114622 IMG_20180927_092549 _DSC0001 _DSC0003 _DSC0021 _DSC0024 _DSC0031 _DSC0036

  • Переглядів: 132
  • 01.10.2018