Методичні рекомендації із приймання документів від фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби у 2019 році

На виконання п 9  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України  від 30.01.2019 № 110 надаємо методичні рекомендації із приймання документів від фізичних осіб для нарахування дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби.

Для отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби фізичні особи подають, за місцем знаходження господарства, до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів :

  • паспортів великої рогатої худоби, виданих в установленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку про відкриття рахунку в банку (з вказаним особистим рахунком особи) ;
  • ідентифікаційного коду, особи які через свої релігійні переконання не мають ідентифікаційного коду, копію сторінки з відміткою в паспорті.

Орган місцевого самоврядування надсилає запит до Адміністратора єдиного державного реєстру тварин (державне агентство з ідентифікації тварин) щодо підтвердження наявності поголів’я худоби в осіб, що звернулися за нарахуванням дотації.

Інформація від Адміністратора єдиного державного реєстру тварин про підтвердження наявності у домогосподарстві поголів’я молодняку дає право органу місцевого самоврядування  заносити зазначену особу до Журналу обліку фізичних осіб які мають право на отриманні дотації.

Звертаємо увагу!

Зазначені документи необхідно приймати в повному обсязі згідно з переліком незважаючи на те що особа подавала документи в попередній період.

Для отримання дотації за молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року документи приймаються до 1 квітня поточного року, у разі наявності в господарстві населення такого молодняку на момент подання документів.

У 2019 році передбачено виплата дотації за молодняк набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повних 4 місяці його утримання в господарстві від дати переміщення до досягнення ним 13 місячного віку у розмірах передбачених порядком використання коштів.

Датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварини в господарство нового власника, зазначена у паспорті великої рогатої худоби, засвідчена в установленому порядку та підтверджена інформацією, наданою Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин за запитом органу місцевого самоврядування.

  • Переглядів: 98
  • 06.03.2019