Минулого тижня депутати збиралися на позачергову сесію

Нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження щодо передачі земель поза межами населених пунктів до об’єднаних територіальних громад. Відповідне рішення ухвалене за сприяння Прем’єр-міністра України В. Гройсмана і передбачає оформлення відповідних урядових доручень Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру. За рішенням Уряду з лютого громади можуть планувати свої території. Причому, структури Держгеокадастру вже позбавлені права одноосібно ухвалювати рішення щодо розпорядження землями поза межами населених пунктів – без згоди об’єднаних територіальних громад.

Відповідно громада сама буде вирішувати, як, кому і яку землю передавати в оренду чи власність і планувати свій розвиток. Тому з ініціативи депутатів міської ради, секретарем міської ради А. М. Плєшканем, було вирішено скликати позачергову 4 сесію Кам’янської міської ради, яка відбулася 8 лютого. На позачергову сесію було винесено на обговорення та прийнято рішення «Про передачу земельних ділянок з державної власності у комунальну власність». З 20 депутатів, що прибули на сесію всі одноголосно проголосували за відповідне рішення.

Так відповідно до процедури для підписання меморандуму про співпрацю між Кам’янською ОТГ та Держгеокадастром, в. о. міського голови А. М. Плєшкань з відповідним рішенням сесії поїхав в м. Черкаси для підписання меморандуму з Держгеокадастром, щодо передачі земель державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ. Кам’янська ОТГ в числі перших громад в Черкаській області, що підписали відповідний меморандум, тож маємо сподівання процес передачі земель не затягнеться на тривалий час і вже найближчим часом громада матиме змогу самостійно планувати свій розвиток.20180208_150609 20180208_150519

  • Переглядів: 108
  • 12.02.2018