Міський голова відзвітувався за свою роботу у 2017 році

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова має звітуватися перед громадою за свою роботу. Так 3 березня міський голова Тірон В. І., звітувався перед громадою в актовій залі дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського. В своєму звіті міський голова висвітлював свою роботу, яка була напруженою та потребувала прийняття важливих та компромісних рішень, що дали змогу закріпити позитивну тенденцію в розвитку міста.

Особливу увагу у звіті приділялося наступним питанням: діяльність міської ради на протязі 2017 року, здобутки, проблеми та перспективи в роботі, створення Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади, перепони, шлях до створення, перспективи розвитку громади, функціонування закладів охорони здоров’я, фінансування Кам’янської районної центральної лікарні та створенню первинної ланки охорони здоров’я. Про події, які відбувалися в місті протягом 2017 року, плани роботи та перспективи діяльності громади в 2018 році, інші питання.

Для звіту про роботу з благоустрою міста, міський голова, надав слово заступнику Нечиталюку О. В., який більш детально розповів про роботи, які були проведені, що було збудовано, відремонтовано та придбано.

За діяльність міської ради та депутатського корпусу звітував секретар міської ради Плєшкань А. М, він в свою чергу розповів про проведені в 2017 році сесії та засідання постійних комісій, про деякі нюанси роботи депутатів.

Про роботу виконавчого комітету звітував керуючий справами (секретар) виконкому Щербак Ю. І., де більш детально розповів про діяльність виконкому, кількість засідань та важливі рішення, що були прийняті виконавчим комітетом, про кількість звернень громадян. Про діяльність веб-сайту Кам’янської міської ради, де висвітлюється діяльність міської ради та виконавчого комітету.

Також було заслухано відділи міської ради, зокрема, відділу бухгалтерського обліку та звітності, відділу земельних ресурсів та екології та реєстраційного відділу, де начальники відповідних підрозділів розповіли про діяльність в 2017 році, проблемні питання та перспективні напрямки роботи на 2018 рік.

Про функціонування комунальних підприємств «Кам’янка-житло» та «Кам’янського комунального підприємства теплових мереж» звітував Темний О. Б., який розповів, які роботи були здійснені в 2017 році. Зокрема, заміна вікон в під’їздах багатоповерхівок, оновлення фасадів будинків та реконструкцію котелень по вул. Партизанська, 3 та вул. Геологічна,7. Також, були озвучені проблемні питання в  роботі в 2017 році та перспективи на 2018 рік.

Начальник новоствореного відділу освіти, культури, молоді та спорту Могилка А. П., розповів про плани та перспективи, освіти в Кам’янській ОТГ та більш детально поінформував громаду про діяльність відділу, забезпечення шкіл та дитячих садочків, складності в роботі.

Однією з невід’ємних частин звіту міського голови стало безпосереднє спілкування з громадою, на якому задавалися питання, побажання та критика в діяльності, як міського голови так і ради загалом. Основними питаннями, якими цікавилися мешканці громади, стосувалися:

  • Питанню благоустрою міста, зокрема, вивіз сміття в місті, ремонт доріг, освітлення;
  • Очистка річки Тясмин;
  • Функціонування лікарні;
  • Питання екології та безпеки в місті;
  • Питання робочих місць в громаді, як в Кам’янці так і в селах Юрчиха та Тимошівка;
  • Розвиток туристичної галузі в місті;
  • Про прийняття на баланс до Кам’янської ОТГ водоканалу, який підпорядковується районній раді, а свою діяльність здійснює на території ОТГ;
  • Та інші питання.

На більшість запитань були надані відповіді, під час звіту, а деякі будуть опрацьовані найближчим часом та підготовлені відповіді  фахівцями міської ради. Також були заслухані зауваження та пропозиції від жителів громади та будуть враховані під час роботи в 2018 році.

DSC_0412 _DSC0423 _DSC0424

  • Переглядів: 168
  • 07.03.2018