На базі Кам’янського еколого-економічного ліцею відбувся семінар учителів англійської мови

2 березня 2018 року на базі  Кам’янського еколого-економічного ліцею відбувся семінар учителів англійської мови на тему «Участь у міжнародних проектах – шлях до підвищення мотивації у вивченні іноземних мов».

Мета семінару —  знайомство  вчителів  англійської мови закладів загальної середньої освіти  із волонтером з Великобританії Пітером Дейвісом, який працює в Кам’янському еколого-економічному ліцеї в рамках проекту GoCamp After School, ініційованому громадською організацією Global Office за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив, та обмінятися досвідом проведення мовних таборів.

Пітер розповів про себе, відповідав на запитання вчителів, продемонстрував деякі форми роботи, які він використовує при викладанні англійської мови учням.

Вчитель англійської мови  Кам’янського еколого- економічного ліцею  Макогін Галині Олександрівні розповіла про проект GoCamp After School та презентувала ігри, які можна використовувати при вивченні англійської мови на уроках та під час роботи у  мовних таборах. Вчителі побували в ролі учнів, активно працювали в парах та в групах. Зустріч пройшла цікаво, змістовно, оскільки учителі мали нагоду поспілкуватися із  носієм англійської  мови.

DSC_0191 DSC_0207 DSC_0236 DSC_0240 DSC_0244

  • Переглядів: 104
  • 05.03.2018