Норвезька Scatec Solar відвідали Кам’янку та оглянули земельну ділянку для будівництва СЕС

Представники норвезької компанії Scatec Solar, що займається будівництвом сонячних електростанцій по всьому світі, відвідали Кам’янку з робочим візитом.

Нещодавно в місто приїздили представники норвезької компанії Scatec Solar, з планами будівництва в місті сонячної електростанції (СЕС) потужністю 25 мВт. Метою візиту був огляд земельної ділянки на якій буде розташовуватися майбутня СЕС, яка стане одним із перших проектів побудованих норвезькою компанією в Україні.

Під час свого візиту представники Scatec Solar відвідали і міську раду, де провели робочу зустріч з представниками місцевої влади. Під час розмови обговорювалися питання щодо соціально-економічного становища громади, подальшої діяльності компанії в місті, а також питання про кількість безробітних в місті та районі. В свою чергу міський голова, вкотре наголосив на позиції, що міська влада готова всіляко сприяти та підтримувати інвестиції в громаду, а також, що відповідне підприємство має бути зареєстроване на території об’єднаної громади.

Вже після зустрічі стало відомо, що в місто приїздить ДП Київський інститут інженерних розшукувань та досліджень «Енергопроект», що проводитиме геодезичні дослідження земельної ділянки площею 50 га, яка призначена для будівництва СЕС. Загалом дослідження триватимуть близько двох тижнів, після яких буде дане заключення, щодо можливості будівництва сонячної електростанції в місті Кам’янка.

  • Переглядів: 109
  • 11.07.2018