оголошення

 

Оголошення

Відповідно до п.6.1. Правил безпеки систем газопостачання (далі — Правила), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 15 травня 2015 року № 285, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року за № 674/27119: «Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач))».

«Перевірка і прочищення димових і вентиляційних каналів повинна виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Перевірка і прочищення димових  і вентиляційних каналів комунально-побутових об’єктів, житлових і громадських будинків оформляється актом. Один примірник акта перевірки і прочищення димових каналів передається газорозподільному підприємству (ПАТ «Черкасигаз») – п.6.8. Правил. Термін дії актів – 12 місяців.

Враховуючи вище викладене, з метою дотримання вимог чинного законодавства та запобіганням нещасним випадкам при користуванні газом в побуті, товариство пропонує Вам забезпечити перевірку димових і вентиляційних каналів та надати один примірник акта перевірки і прочищення димових каналів товариству.

В разі не виконанняданогопопередженнядо опалювального періоду, тобто до 01.10.2016 р., товариством буде вирішуватисяпитаннящодоприпиненнягазопостачання до газовогоопалювальногообладнання.  Відновленнягазопостачанняпрацівникамитовариства буде виконуватисяпісляусунення Вами виявленихпорушень.

Прохання до голів вуличних комітетів довести до жителів вулиці.

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 139
  • 13.07.2016