ОГОЛОШЕННЯ про намір коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення робочою групою при Кам’янській міській раді

З метою отримання зауважень та пропозицій з приводу наміру встановлення нових (скоригованих) тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів, виконавчий комітет Кам’янської міської ради оголошує про намір коригування тарифів на вивіз ТПВ, в сторону його підняття, у зв’язку із зростанням цін на паливо-мастильні матеріали, техніку та підняттям розміру мінімальної заробітної плати у розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат, а саме:

Тариф 1м3=223,78 грн, тобто:

При дворазовому вивозі ТПВ з подвір’я становить: 40,28 грн.

При одноразовому вивозі ТПВ з подвір’я становить: 20,14 грн.

Розрахунок тарифу для фізичних та юридичних осіб (самовивіз) проведений згідно індексів інфляції за попередні роки та становить 38,00грн. м3 за 1 куб. м. сміття.

За детальною інформацією про обґрунтування причин коригування тарифів можна ознайомитись в мережі інтернет, за адресою: kammiskrada.gov.ua, на офіційному сайті Кам’янської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 календарних днів із дня опублікування в газеті «Трудова слава», за адресою: 20801, Черкаська область, м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 37, 6-17-87.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради “Про затвердження робочій групі при міській раді по благоустрою міста розміру тарифу на вивіз твердих побутових відходів”

  • Переглядів: 147
  • 30.11.2018