Оголошується конкурс на посаду директора ІРЦ

Виконавчий комітет Кам’янської  міської ради  Кам’янського  району Черкаської  області оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Кам’янський міськрайонний інклюзивно-ресурсний центр» Кам’янської міської ради Кам’янського району Черкаської області (далі — директора ІРЦ).

Кваліфікаційні вимоги:

Повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» .

Стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Умови оплати праці:

посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  у відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Кам’янської   міської  ради   (вулиця  Л.Борисової, 4а,

м. Кам’янка, Черкаська область, 20800) такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

–копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

        Місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Конкурс проводитиметься  за адресою:

відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Кам’янської   міської  ради   (вулиця  Л.Борисової, 4а, м. Кам’янка, Черкаська область).

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ  проводиться за напрямами:

— знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

— знання основ спеціальної педагогіки;

— знання основ управління діяльністю ІРЦ.

За додатковою інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатись  у відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Кам’янської   міської  ради  (тел.6-22-81).

  • Переглядів: 228
  • 29.06.2018