ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!

 Згідно чинного законодавства, використання землі в Україні є платним, тобто кожен громадянин повинен сплачувати податок за земельну ділянку, яку він використовує. Крім фізичних осіб, які мають пільги щодо сплати земельного податку згідно ст. 281 Податкового Кодексу України.

Від сплати податку звільняються:

— інваліди першої і другої групи;

— фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

—  пенсіонери (за віком);

— ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

— фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

В зв’язку з технічними проблемами, податкові повідомлення-рішення в 2018 році не надійшли всім платникам податку або надійшли за невірною адресою проживання.

З метою попередження населення та уникнення штрафних санкцій відносно сплати земельного податку, просимо Вас, громадяни Кам’янської ОТГ хто не отримав податкові повідомлення-рішення в 2018 році, звернутися до Кам’янського відділення Смілянської ОДПІ (податкова), за адресою: м. Кам’янка, вул. Декабристів, 2 для проведення звірки даних та отримання податкового повідомлення-рішення для сплати земельного податку.

  • Переглядів: 124
  • 25.07.2018