Увага конкурс

Кам’янська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  2. Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інвестицій

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.
  • Післядипломна освіта у галузі знань « Державне управління».
  1. Спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційно-кадрової роботи з інформаційного забезпечення.
  2. Спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційно-кадрової роботи (організаційна робота).

Кваліфікаційні вимоги. Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

— Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп’ютерними програмами

  1. Провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи (кадри, архів).

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти  складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного структурного підрозділу.

Документи приймають упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою:  м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану № 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. № 1.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати по телефону 6-17-87.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта  і військового квитка,  2 фотокартки розміром 4х6 см.

Розпорядження 21-к — Про затвердження порядку проведення іспиту та переліку питань для перевірки знань законодавства при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування 

Розпорядження 50-к — Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Заява

Форма №П-2ДС

Перелік питань на перевірку знань

ПОПЕРЕДЖЕННЯ — про встановлені Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування»та «Про запобігання корупції» обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням

Згода на обробку персональних даних

  • Переглядів: 327
  • 01.12.2017