Увага конкурс!

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

Провідний спеціаліст реєстраційно-юридичного відділу

Кваліфікаційні вимоги.

  • Повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

 

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти  складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного структурного підрозділу.

Документи приймають упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою:  м.Кам’янка, вул.Героїв Майдану, 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. №1.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном 6-19-07.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма    №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта і військового квитка, згода на обробку персональних даних, 2 фотокартки розміром 4х6 см.»

П-2дс

21-к-затв-порядку-2016

45-к розпорядження про конкурс

перелік-питань-на-іспит

46-к питання- зміни 21-к затв порядку 2016

poperedjennja_oms

заява

Згода-на-обробку-персональних-даних

  • Переглядів: 142
  • 18.05.2018