Увага конкурс на заміщення вакантної посади!

Кам’янська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

— Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років.

Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за спеціалізацією «економіка», «фінанси».

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти  складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного структурного підрозділу.

Документи приймають упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою:  м.Кам’янка, вул.Героїв Майдану, 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. №1.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном       6-17-87.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта  і військового квитка,  2 фотокартки розміром 4х6 см.

перелік-питань-на-іспит

12-к розпорядження про конкурс

21-к-затв-порядку-2016

poperedjennja_oms

заява

Згода-на-обробку-персональних-даних

П-2дс

  • Переглядів: 159
  • 26.01.2018