ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта — проекту рішення Кам’янської міської ради Черкаської області «Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення».

 Метою прийняття даного проекту рішення  є обмеження доступу молодих осіб до вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пива,  встановлення годин для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

Проект даного рішення розроблено відповідності до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законів України  «Про регулювання  виробництва і обігу спирту етилового,  коньячного і плодового, алкогольних  напоїв та тютюнових  виробів»,  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових».

Поштова адреса розробника регуляторного акта:

20801 м. Кам’янка, Черкаської області, вул.   Героїв Майдану, 37.

З метою додержання  зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідно аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному сайті Кам’янсько міської ради http: kammiskrada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на 20801 м. Кам’янка, Черкаської області, вул. Героїв Майдану, 37,

електронна адреса: kamrada@ukr.net.

АНАЛІЗ регуляторного впливу проекту рішення Кам’янської міської ради «Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення»

  • Переглядів: 90
  • 25.05.2018