Правильно налагоджені комунікації запорука діалогу з громадою

За підтримки Черкаського підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» в Кам’янській міській об’єднаній територіальній громаді відбулося навчання з ефективного налагодження комунікацій в громаді. До участі в тренінгу були запрошені представники апарату міської ради, міський голова, а також старости сіл Тимошівка та Юрчиха, тренінг проводила працівник «Центру розвитку місцевого самоврядування» — Оксана Савіцька.

Основною метою тренінгу було роз’яснення, як правильно налагодити діалог з громадою, громадськими організаціями та представниками бізнесу, а також ефективно використовувати можливості громади, її культурні та історичні родзинки на теренах засобів масової інформації. Адже саме правильно побудовані інструменти донесення інформації до населення та активістів громади, сприятиме формуванню діалогу з громадою. Мешканці будуть обізнані з діяльністю міської ради, проблемами та здобутками громади, а також зможуть долучатися до вирішення певних питань та формувати ефективну співпрацю з міською владою.

Ефективні комунікації дозволять більш широко висвітлити інформацію про об’єднану громаду в засобах масової інформації, які сприятимуть інформуванню про неї потенційних інвесторів, а також туристів. Представником «Центру розвитку місцевого самоврядування»  Оксаною Савіцькою було запропоновано кілька порад, що сприятимуть розвитку комунікацій з громадою, які будуть враховуватися міською радою в подальшій роботі.

  • Переглядів: 127
  • 26.12.2017