Представники Кам’янської громади відвідали громади Полтавщини

Делегація Кам’янської міської ради в складі депутатського корпусу та працівників апарату, відвідала  по запрошенню  Пирятинську об’єднану територіальну громаду, щоб набути нового досвіду в галузі освіти, благоустрою,земельних питань, наповненню місцевого бюджету. Візит до Пирятинської громади відбувся 25 січня 2019 року,  де були розглянуті ряд питань, які цікавили кам’янську делегацію, а саме:

— шляхи наповнення місцевого бюджету;

— ефективність роботи комунальних служб;

— детінізація економіки;

— реорганізація та функціонування освітньої галузі.

Особливо корисним був отриманий досвід у освітній галузі. Сам процес оптимізації Пирятинська громада розпочала ще з 2015 року до складу  громади входить м.Пирятин та 9 сільських населених пунктів. В системі освіти 3 навчальних заклада: 2 опорні школи з філіями і 1 ЗОШ. З 9 сіл тільки в с.Олександрівка (найбільше село) розміщена філія І ступеня однієї з опорних шкіл. В громаді навчається 2212 учнів. За 2018 рік профіцит коштів освітньої субвенції склав 2,5 млн. грн. Ці кошти керівники освітніх закладів витрачають на стимулювання педагогічних працівників та поліпшення матеріально-технічної бази шкіл. Так в одній з опорних шкіл в 2018 році розпочав функціонувати басейн для плавання, який був запроектований, але не працював з 70-х років ХХ сторіччя. Корисним був і досвід у створенні ЦНАПу, який створений для комфорту обслуговування населення.

26 січня 2019 р, делегація відвідала і Миргородську міську раду, де провели спільну зустріч з керівництвом міста. Під час зустрічі обговорювалися всі актуальні проблеми, які існують в громадах. Після загальної презентації господарів, делегація розбилася на робочі групи,  де за напрямками обмінювалися досвідом. В цілому зустрічі були високопродуктивними та ефективними. Досвід набутий під час зустрічей буде використано в роботі Кам’янської міської ради.

  • Переглядів: 88
  • 01.02.2019