Щоб було чисто, треба прибрати!

З настанням весни з під снігу з’являються «підсніжники», але не квіти, як більшість могли подумати, а гори сміття, що залишене мешканцями чи гостями міста просто на дорозі, узбіччі, галявині. Не став винятком і перлина нашого міста — Тясминський каньйон. Так, у вівторок 2 квітня з самого ранку розпочалися роботи з прибирання території каньйону в районі «джерельця» по вул.. Набережна, саме звідси видніється Пушкінська скеля, та розпочинається стежка каньйоном. Силами міської ради, депутатів, працівників дитячих садочків, відділу ОКМС, бібліотеки були розчищенні пагорби від сухої трави та гілок, порослі молодих дерев та обпиляні сухі гілки дерев, що становлять небезпеку. Паралельно проводилася робота по збиранню сміття, яке накопичилось за рік, результатом став повний вантажний автомобіль  непотребу, що був викинутий людьми.

Також задля укріплення схилів та надання більш естетичного вигляду була підвезена земля, якою підсипали узбіччя дороги та пагорби.

Прибирання каньйону проходить в рамках «Дня довкілля», та включатиме в себе ще кілька об’єктів на території громади. А прибраний спільними зусиллями Тясминський каньйон радуватиме жителів та гостей міста.

Окремо, звертаємось до жителів м. Кам’янки, с. Тимошівка та с. Юрчиха, про наведення порядку біля своїх будинків та прибудинкових територій. Загальний благоустрій громади залежить від кожного з нас, тож не будьмо осторонь.

  • Переглядів: 44
  • 03.04.2019