Спільними зусиллями вирішувалася подальша доля готелю

Чи не одним з найболючіших питань для міста та громади є питання готелю, адже місто відвідує багато туристів, нажаль, більшість екскурсій розраховані лише на один день, через відсутність можливості ночівлі. Саме відсутність функціонуючого готелю стримує подальший активний розвиток туристичної галузі та економіки громади.

Вже багато років приміщення колишнього готелю «Кам’янка» стоїть пусткою і не використовується за прямим призначенням, через неможливість оформити документи для його реконструкції.

31 травня в кабінеті міського голови зібралися представники міської ради, держгеокадастру та машинобудівного заводу. На спільній нараді учасники обговорили перспективи розвитку туризму та подальшої експлуатації приміщення готелю, який вкрай необхідний місту.

За результатами наради вирішено спільними зусиллями міської ради, держгеокадастру та машинобудівного заводу розпочати процес оформлення земельної ділянки під приміщенням готелю, щоб в подальшому можна було оформити  всю необхідну технічну документацію для початку реконструкції приміщення та відновлення функціонування приміщення готелю. Головною тезою наради було одне, що спільними зусиллями потрібно відновити роботу готелю.

  • Переглядів: 137
  • 31.05.2018