Свою роботу розпочав дитячий табір «Джерельце»

Розпочав роботу дитячий табір відпочинку “Джерельце”, який розташований в селі Юрчиха, що входить до Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади, та працюватиме протягом літа. Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.

В урочистому відкритті табору та першої табірної зміни взяли участь міський голова Тірон В. І., секретар міської ради Плєшкань А. М., заступник міського голови Потапенко О. П., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради Могилка А. П. та  голова районної профспілки працівників освіти Шамрай О. Г., а також в.о. старости с. Юрчиха — Засядько О. Д., та інші.

На офіційній урочистій лінійці з нагоди відкриття першої табірної зміни “ відбулось представлення 3 загонів, де кожен загін обрав собі девіз та було піднято прапор табору.

Вітаючи усіх присутніх на відкритті табору міський голова Володимир Іванович Тірон сказав: “Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час”. Володимир Іванович побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

З щирими словами привітань до вихованців та працівників закладу звернулась і інші гості, які відвідали свято, де головним меседжем було, що саме активний відпочинок та всебічний розвиток допоможуть вирости здоровими та щасливими дітьми, і що головне завдання влади забезпечити умови для розвитку дітей.

Як і годиться до свята, окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти отримали й чудові подарунки, серед який новий ноутбук, м’ячі та інше.

На завершення офіційної частини вихованці табору відпочинку “Джерельце” підготували цікаву концертну програму._DSC1070 _DSC0934 _DSC0937 _DSC0938 _DSC0939 _DSC0944 _DSC0946 _DSC0949 _DSC0973 _DSC0977 _DSC0999 _DSC1019 _DSC1058 _DSC1068

  • Переглядів: 176
  • 02.07.2018