«Тільки спільними зусиллями міської влади та громади можна вирішити усі проблемні питання»

У середу, 27 березня, відбулась зустріч керівництва міської ради з громадою мікрорайону «Вокзалу», депутатами міської ради які закріплені за округами в цьому мікрорайоні, також була присутня представник народного депутата С.Я. Рудика Шрамко Л.С..

Під час проведення зустрічі були обговорені проблемні питання вищезазначеного мікрорайону, а саме: вставлення огорожі навколо багатоквартирного будинку, будівництво дитячого та спортивного майданчику, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1 а, зона відпочинку на березі р. Тясмин, боротьба із стихійними сміттезвалищами та ТПВ, створення кооперативу з проведення водогону по вулицях мікрорайону, очистка русла річки Тясмин та ремонт доріг.

Міський голова відповів на запитання присутніх, назвав основні напрямки роботи міської ради, серед яких одним із важливих є взаємодія депутатів міської ради, голів вуличних комітетів та структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради.

А також наголосив на тому, що народний депутат С.Я. Рудик ніколи не залишав і не залишиться осторонь проблемних питань громади, і надалі продовжуватиме активно сприяти в розвитку інфраструктури та облаштування Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади, з окрема й району в цілому. Щодо піднятого питання з очищення річки Тясмин наголосив, що в минулому році за сприяння Сергія Ярославовича було виділено з державного бюджету 14,7 млн. грн., але через бюрократичну тяганину ці кошти повернулися в бюджет в кінці року, а річка залишилася неочищеною.

Всі питання, порушені мешканцями, взято до уваги.

Крім цього, намічений захід по вирішенню питань мікрорайону, а саме спільна поїздка керівництва міської ради з представниками громади мікрорайону «Вокзалу», депутатами міської ради до ДП «Укрспирт», яка запланована на травень місяць.

Підвівши підсумки сьогоднішньої зустрічі, міський голова наголосив на тому, що тільки спільними зусиллями міської влади та громади можна вирішити усі проблемні питання._DSC0595 _DSC0592

  • Переглядів: 129
  • 29.03.2018