Триває благоустрій громади

В Кам’янській об’єднаній громаді тривають роботи по благоустрою населених пунктів, що входять до її складу. Так в місті Кам’янка тривають роботи по благоустрою вулиці Шевченка, де силами працівників міської ради освітянських закладів, виконувалися роботи по впорядкуванню газонів по всій протяжності сакурової алеї. В той же час завершується прокладання електрокабелю для паркового освітлення, що буде встановлено на алеї. Також тривають роботи по ремонту дорожнього покриття по вул. Шевченка, на даний час підрядник завершив встановлення нових бордюр. Всі роботи мають завершитися до кінця місяця.

Окремо, хочеться виділити роботу кам’янчанки Альони Дубини, що розмальовує старий бетонний паркан колишнього хлібзаводу по вул. Шевченка. Художниця малює дерева сакури, які цвітуть, що дуже символічно, адже поруч знаходиться справжня сакурова алея, яка вже невдовзі має зацвісти. Роботою Альони Дубини вже милуються мешканці та гості нашого міста.

Також в благоустрої громади свою допомогу наддав і Кам’янський районний Центр зайнятості, який залучив людей, що знаходяться на обліку для прибирання вул. Перемоги.

В свою чергу в селі Тимошівка, розпочалося грейдерування неасфальтованих доріг, вирубування чагарників та ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

  • Переглядів: 86
  • 12.04.2019