У Кам’янській міській ОТГ започаткували культурну традицію – щороку проводити музичний фестиваль Kamianka Music Fest

9 червня у Кам’янці пройшов перший в історії не лише регіону, але й України, фестиваль класичної музики Kamianka Music Fest, що поклав початок новій культурній традиції. З метою збереження та популяризації культурної спадщини України та Кам’янщини, відтепер тут щороку планується проводити велике музичне шоу, що збиратиме професійних музикантів, які просто неба виконуватимуть хіти світової класики.

 

Цього дня фестиваль в Кам’янці відвідали понад тисяча гостей з різних куточків України та жителів громади. Напередодні фестивалю, для керівництва Кам’янської ОТГ відбулася стратегічна сесія  по визначенню персональних та командних цінностей в форматі VALUES Happy Ukraine. «Бізнес, влада та громада», а також — лекція для підприємців зі сталого  розвитку «Колективна і персональна трансформація крізь глобальні цілі сталого розвитку». Тренінг був направлений на те, щоб почати використовувати наявні ресурси для покращення життя громади в цілому, зокрема, історичної та культурної спадщини.

Kamianka Music Fest відкрив концерт класичної музики вихованців, лауреатів та переможців конкурсу пам’яті П. І. Чайковського Кам’янської дитячої музичної школи. Його продовжив концерт артистів та переможців конкурсу пам’яті П. І . Чайковського (із Києва, Дніпра, Черкас, Звенигородки), потім — виступи поетів з міста Черкас, членів національної спілки письменників та вихованців Кам’янської дитячої літературної студії ім. Д. Кононенка. Паралельно із концертом тривала мистецька виставка художників і майстрів (із Кам’янки, Сміли, Києва, виставка-продаж продукції місцевих підприємців, майстер-класи (різьби по дереву, плетіння із  бісеру, аквагриму).

Увечері гостей фестивалю чекав концерт камерного ансамблю «Артехатта» та заслуженого артиста України Ігоря Саєнка, а тоді —  концерт в  стилі world music під назвою «Jazz Cosmic Night» українського гурту «Atmawinds». Головним показником того, що музика, яка лунала на фестивалі, сподобалася відвідувачам, це були оплески та вигуки «браво», які лунали після кожного музичного твору.

Партнерами фестивалю стали Центр культурних ініціатив Responsible Future та Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «ULEAD з Європою» та Мінрегіону.

За словами голови Кам’янської ОТГ Володимира Тірона, музичний фестиваль Kamianka Music Fest стане постійною культурною традицією об’єднаної громади – планується, що фестиваль стане дводенним та залучить чималу кількість гостей та туристів до міста.  Високою метою фестивалю буде підвищити обізнаність черкащан та загалом українців про нашу культурну спадщину і через музику  «достукатися» до нематеріальної сутності їх душ, виявивши все краще у них.

 

_DSC0933 _DSC0910 _DSC0918 _DSC1073 _DSC0944 _DSC0948 _DSC0951 _DSC0953 _DSC0957 _DSC0965 _DSC0984 _DSC0994 _DSC0998 _DSC1011 _DSC1013 _DSC1025 _DSC1030 _DSC1063

  • Переглядів: 100
  • 11.06.2018