Увага конкурс!

Виконавчий комітет Кам’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  1. Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок освіта).

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (освіта) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

2.Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту (напрямок культура).

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (культура) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти  складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного структурного підрозділу.

Документи приймають упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою:  м. Кам’янка,     вул. Героїв Майдану № 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. № 1.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати по телефону 6-17-87.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта  і військового квитка,  2 фотокартки розміром 4х6 см.»

перелік-питань-на-іспит

8-к розпорядження про конкурс

21-к-затв-порядку-2016

poperedjennja_oms

заява

Згода-на-обробку-персональних-даних

П-2дс

  • Переглядів: 152
  • 19.01.2018