Увага конкурс!

Кам’янська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу надання соціальних послуг.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інвестицій.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (для начальника відділу ЖКГ, будівництва та інвестицій – інженер-будівельник)  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Післядипломна освіта у галузі знань « Державне управління».

  • Провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  конкурсанти  складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування,  «Про запобігання  корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень відповідного структурного підрозділу.

Документи приймають упродовж 30 днів з дня оголошення про конкурс за адресою:  м.Кам’янка, вул.Героїв Майдану, 37, 1-й поверх Будинку Рад, каб. №1.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном       6-19-07.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма №П-2ДС), копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копії паспорта  і військового квитка,  2 фотокартки розміром 4х6 см.»

перелік-питань-на-іспит

21-к-затв-порядку-2016

41-к розпорядження про конкурс

poperedjennja_oms

заява

Згода-на-обробку-персональних-даних

П-2дс

Відділ надання соціальних послуг (завдання та обов’язки)

  • Переглядів: 190
  • 04.05.2018