В Публічній бібліотеці відбулася 5 сесія міської ради

Вперше сесія Кам’янської міської ради проходила в приміщенні Публічної бібліотеки Кам’янської міської ради, сама 5-та сесія відбулася 22 лютого. На розгляд депутатів міської ради були винесені 50 питань, але після відкриття сесії було запропоновано додати ще кілька питань, про звернення до Держгеокадастру та про затвердження цільових програм. Так на розгляд депутатам були винесені питання: бюджету, перейменування вулиць, блок питань, які стосуються діяльності виконавчого комітету Кам’янської міської ради та відділу освіти, культури молоді та спорту, а також блок земельних питань.

Особливу цікавість депутатів викликав блок питань пов’язаних з бюджетом об’єднаної громади, зокрема, питання фінансування освіти та розробки проектів, які будуть реалізовуватись громадою, особливо, проект по очищенню річки Тясмин. Під час розгляду земельних питань, виникла потреба більш детально розглянути рішення про продаж земельних ділянок, в результаті відповідні рішення були зняті з розгляду сесії і направлені на додаткове вивчення земельною комісією. Загалом 5 сесія тривала понад 5 годин і за цей час було прийнято багато важливих для нашої громади рішень, які сприятимуть повноцінному функціонуванню об’єднаної громади.

На завершення сесії міський голова В. І. Тірон вручив депутатам міської ради посвідчення та значки депутатів міської ради та регламент Кам’янської міської ради, а також побажав їм успіхів та бажання працювати на благо громади, адже від роботи депутатського корпусу залежить майбутнє та розвиток об’єднаної громади.

  • Переглядів: 128
  • 28.02.2018