«Велика Українська Хода» прийшла і до Кам’янки

Нещодавно в місті Кам’янка пройшла всеукраїнська акція «Велика Українська Хода», яку проводить відома волонтерка Катерина Валевська.  Метою такої акціє є підтримка воїнів АТО та на честь Героїв Небесної Сотні. Так в кожному місті чи селі, де буває Катерина Валевська жителі долучаються та підтримують такий захід, пишуть свої побажання на прапорі, який потім буде подорожувати Україною. За словами волонтерки вона зібрала вже до тисячі прапорів, з різних міст, бойових батальйонів та військових частин, та майже 50 тисяч фотографій.

В Кам’янці захід проходив на площі ім. Героїв Небесної Сотні біля однойменного пам’ятника та зібрав кількасот містян, серед яких були колишні учасники АТО, учасники подій на Майдані, небайдужі мешканці міста, які написали свої побажання на прапорі, спілкувалися з пані Катериною. На площі були розвішані сотні прапорів, які є лише невеликою частиною зібраних волонтеркою, з побажаннями перемоги нашим воїнам, миру та злагоди в країні, містяни з цікавістю читали написи та роздивлялися національні стяги та бойових бригад.

До акції долучилися й учні Кам’янської ЗОШ №1 та №2 в рамках національно-патріотичного виховання, яке має заохотити молоде покоління поважати свою батьківщину та учасників АТО. Допомогла організувати акцію й Кам’янська міська рада забезпечивши технікою для трансляції патріотичної музики. Від імені міста на прапорі написав побажання і міський голова В.І. Тірон, який побажання нашим воїнам та подякував волонтерці за титанічну роботу, яку вона проводе.

Після Кам’янки естафета «Великої Української Ходи» попрямує до Золотоноші, а потім перейде в Чернігівську область.

_DSC0532 _DSC0407 _DSC0429 _DSC0460 _DSC0481

  • Переглядів: 80
  • 30.01.2018