Відбулася 15 сесія Кам’янської міської ради

Депутати Кам’янської міської ради збиралися на чергову 15 сесію, де на їх розгляд було винесено 28 питань, зокрема, бюджетні питання, питання по створенню опорної школи,блок земельних питань та інші.

Сесія традиційно відбулася в приміщенні КП «Публічна бібліотека Кам’янської міської ради», 23 листопада о 10.00. Робота сесії розпочалася з розгляду земельного рішення, де розглядалося питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та соціальній сфері с. Тимошівка, але під час самого засідання, що супроводжувалося присутністю громадськості та учасників АТО,  було запропоновано виділити земельні ділянки всім учасникам АТО чиї заяви були на той момент подані до міської ради. Депутати дану пропозицію підтримали і 16 учасникам бойових дій було виділено по 2 га землі.

Ще одним важливим питанням, яке розглядали депутати було «Про звернення депутатів Кам’янської міської ради щодо фінансування галузі освіти в Кам’янській об’єднаній територіальній громаді», за яким депутати звертаються до Черкаської ОДА, народного та обласного депутатів для вирішення питання виділення освітньої субвенції, якої не вистачає в сумі близько 1,6 млн. грн.. На сесії міської ради був присутній депутат обласної ради Воронов С. П., який безпосередньо вислухав про проблему в освіті, але вирішити питання виділення субвенції не пообіцяв, аргументувавши це тим, що в обласному бюджеті відсутні кошти і порадив звертатися до народного депутата.

Решта питань, що розглядалися на сесії зокрема бюджетні рішення та про створення комісії, щодо вивчення питання з створення опорної школи розглядалися без особливих дискусій та були прийняті одноголосно.

Загалом сесія міської ради тривала понад чотири години, всі прийняті рішення та відео будуть опубліковані на сайті Кам’янської міської ради.IMG_20181123_103715 IMG_20181123_101350 IMG_20181123_101343

  • Переглядів: 111
  • 27.11.2018