Відбулася чергова 18-та сесія Кам’янської міської ради

У п’ятницю 01 лютого о 10.00 годині в приміщені Публічної бібліотеки відбулася чергова 18 сесія Кам’янської міської ради, де на розгляд депутатів виносилося 32 питання, але в процесі роботи сесії було винесено ще 4 питання, які включили до порядку денного згідно регламенту.

Основними питаннями, які викликали дискусії між депутатами стосувалися бюджету Кам’янської об’єднаної громади та створенню опорної школи в м. Кам’янка на базі Кам’янської ЗОШ №1. Розглядаючи більш детально питання створення опорної школи, то воно викликало чимало дискусій та суперечок між депутатами, але в ході обговорення та на основі представленої інформації робочої групи, що вивчала вищевказане питання, більшістю депутатів було прийняте рішення про створення опорної школи. Також, були прийняті і ряд інших рішень, що стосувалися освітніх питань.

В тому числі був розглянутий  блок земельних питань, де всі рішення були підтримані депутатами та внесено кілька пропозицій для врахування в подальшій роботі земельного відділу. Загалом робота сесії тривала майже чотири години. З рішеннями та відео сесії можна буде ознайомитися на сайті міської ради після їх опрацювання та публікації.

  • Переглядів: 86
  • 04.02.2019