Відбулися збори жителів с. Тимошівка

15 квітня в селі Тимошівка, що входить до складу Кам’янської міської об’єднаної громади, відбулися збори жителів села, на яких в.о. старости Луб’яний Д. А. прозвітувався за свою роботу у 2018 році.

На зборах були присутні працівники виконавчого комітету Кам’янської міської ради та голова об’єднаної громади – Тірон В. І. Загалом на збори прийшло близько ста тимошівчан. Основним питанням зборів був звіт в. о. старости села Тимошівка – Луб’яного Дмитра Андрійовича, який в своїй доповіді розповів про загальний стан справ у селі та про роботи з благоустрою села у 2018 році. Серед робіт, які виконувалися минулого року були ремонти доріг, освітлення, ремонт даху школи, встановлення дитячого та спортивного майданчика та ін. За словами в.о. старости до об’єднання в селі на благоустрій села виділялося близько 150 тис. грн на рік, а за рік об’єднання було виконано робіт на суму близько 1,8 млн грн, не враховуючи витрат на освіту, медицину та утримання апарату старостату. За даними відділу фінансів міської ради за 2018 рік у селі було зібрано податків та зборів на суму 2,6 млн. грн, а витрачено на потреби села 3,2 млн. грн (освіта, медицина, благоустрій).

Також традиційно для села звітувався директор Тимошівської ЗОШ ім. Кароля Шимановського, який більш детально розповів про діяльність школи, її досягнення та проблеми. Основною проблемою для школи являється мала кількість учнів, що призводить до недофінансування з боку держави, адже з 2018 року держава надає субвенцію з розрахунку на одного учня, а не на школу. Згідно з рішеннями Кам’янської міської ради з 1 вересня в громаді запрацює опорна школа, а учні села Тимошівка, починаючи з 5 класу, будуть підвозитися на навчання до м. Кам’янки.

Тривалий час проходило спілкування жителів села з головою громади, де міський голова Тірон В. І., розповідав про успіхи та проблеми громади за час її існування. А жителі безпосередньо задавали питання про життя громади, перспективи розвитку села та шляхи вирішення проблем працевлаштування, освіти та благоустрою села.

Загалом, збори села тривали майже три години та пройшли у формі конструктивного діалогу між жителями села та владою. В свою чергу, апарат виконавчого комітету врахував пропозиції громади, щодо подальшої роботи.

  • Переглядів: 60
  • 16.04.2019