Відбулося третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

29 серпня в приміщенні «Публічної бібліотеки» втретє збиралися учасники робочої групи з розробки та написання Стратегії розвитку громади, до складу якої входять представники громадськості, освіти, бізнесу та влади. Засідання вже традиційно проводив радник з питань регіонального розвитку Черкаського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» – Перерва Григорій Леонідович.

Темою третього зібрання стало «Стратегічне бачення, цілі та завдання громади», де був представлений перелік найважливіших цілей для розвитку громади, що охоплював різноманітні аспекти розвитку. Під час засідання обговорювалися багато питань до яких активно долучалися представники робочої групи. За результатами роботи, були внесені правки та пропозиції, що усунуть певні недоліки в цілях та завданнях, а також виокремлять найактуальніші для розвитку громади, через подання відповідних проектів.

Наступне засідання робочої групи відбудеться за кілька місяців, де мають бути представлені конкретні проекти від мешканців громади та учасників робочої групи. Про умови подання проектів та вимоги до них, а також терміни їх розгляду, буде повідомлено  через засоби масової інформації та на сайті міської ради.IMG_20180829_101143 IMG_20180829_101606

  • Переглядів: 109
  • 30.08.2018