Відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та площі

8 травня о 18.30 відбулося святкове відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та однойменної площі, ця подія стала визначною для нашого міста. Ще з кінця минулого року мешканці міста спостерігали за роботами в центрі міста та чекали з нетерпінням результатів роботи. Міська рада та депутатський корпус вирішили комплексно підійти до робіт в центрі міста і окрім реконструкції площі було вирішено провести й ряд інших робіт, а саме:

  • спорудження пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, який розробив та виготовив член спілки художників та скульпторів України Лавріненко І. Й.;
  • проведено заміну опор вуличного освітлення;
  • капітальний ремонт дороги та тротуарів, які прилягають до вул. Героїв Майдану;
  • пофарбовано фасади будівель та встановлена підсвітка будинків по вул. Героїв Майдану силами КП «Кам’янка-житло».

З нагоди відкриття в центрі міста зібралася велика кількість людей та гостей, які прийшли на цю визначну подію, щоб вшанувати пам’ять героїв, на честь яких і було споруджено пам’ятний знак та площу. Честь відкрити пам’ятний знак Героїв Небесної Сотні було надано автору та скульптору, члену спілки художників України Лавріненку І. Й. та учаснику подій на Майдані 2013-2014 рр., Прокопенку В. Д.. Серед запрошених гостей були: помічник народного депутата Рудика С. Я., Заворотній С. І., секретар Смілянської міської ради Федоренко В. А, перший заступник голови райдержадміністрації Солошенко Б. М., директор телерадіокомпанії «Рось» Калініченко М. М., та інші поважні гості. Кожному з гостей було надане слово, де вони говорили про подвиг майданівців та увіковічнення їх пам’яті, також гості говорили і про зміни в нашому місті, місто стає кращим з кожним днем.

В своєму виступі міський голова Тірон В. І. говорив, що відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Соні та однойменної площі  є одночасно і радісною, і сумною подією, сумною бо відкривається пам’ятний знак на честь загиблих під час подій на Майдані, які поклали своє життя в боротьбі, які ніколи не повернуться до своїх родин. А радісна тому, що ми змогли увіковічнити їх пам’ять в металі. Також голова подякував всим хто приймав учать та допомагав у процесі будівництва та благоустрою території, депутатам та апарату міської ради та кожному жителю за терпіння та розуміння.

На кінець заходу пам’ятний знак Героям Небесної Сотні був освячений священниками УПЦ КП отцем Давідом та отцем Петром. Завершальним штрихом стало відкриття фонтану, який став окрасою площі і місцем, де проводитимуть своє дозвілля жителі та гості міста.

DSC_0219 DSC_0152 DSC_0156 DSC_0163 DSC_0191 DSC_0216

 

  • Переглядів: 313
  • 10.05.2017