Відзначення Дня Соборності України

В понеділок 23 січня біля пам’ятника Шевченка відбувся мітинг з нагоди відзначення  — Дня Соборності України. В якому прийняли участь жителі міста, керівники району та міський голова. Згадуючи історію то день 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, коли на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українців: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення Соборницької ідеї стало могутнім виявом бажання нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Через багато років українці знову показали, що вони єдиний народ і вже нині далекому 1990 році 22 січня через всю країну, від заходу до сходу простягнувся живий ланцюг, що показав, що ми єдина нація. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми — єдиний народ! Не важливо, де ти живеш, перш за все потрібно бути людиною і любити свою батьківщину.

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

  • Переглядів: 153
  • 23.01.2017