Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в приміщені музичної школи ім. П. І. Чайковського відбувся концерт-реквієм присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. На концерті були присутні керівники району та міста, жителі місті, представники духовенства. Присутні зібралися, щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні, всіх захисників України. Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність. Тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що доля всієї України вирішується на Майдані на який вони прийшли кожен своїм шляхом з усієї України. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом.

Зараз ми живемо у вже іншій державі. Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної сотні. Зміни й зрушення в різних сферах життя, часом не такі швидкі, як хотілося би, які втілюються різними гілками влади, — це теж продовження Революції гідності.

Після концерту, присутні зібралися в колону та пройшли до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, де відбулося покладання квітів. В цьому році планується встановлення пам’ятника героям, який стане символом мужності та хоробрості, мовчазним нагадуванням про подвиги нашого народу.

міська рада

міська рада

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Міська рада

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Міська рада

  • Переглядів: 124
  • 21.02.2017