За спалення листя та сміття – штраф до 1700 гривень

BIG_Koster_1-1-

Останнім часом у місті почастішали випадки спалювання сміття, залишків рослин та опалого листя. Вимушений попередити Вас, що таке рішення проблеми очищення міста лише зашкодить Вашому здоров’ю. Оскільки під час спалювання відходів утворюються хімічні сполуки, які викликають серцево-легеневі захворювання і загострюють хвороби у астматиків та алергетиків. Особливо застерігаю відмовитися від цієї практики спалювання залишків рослин власників приватних будинків та садово-городніх ділянок. Спалювання опалого листя восени значно погіршує якість атмосферного повітря, створює задимлення міста у вечірній час.

Згідно Закону України «Про заборону спалення сміття і листя у населених пунктах», виконання «Правил благоустрою міста» м.Кам’янки Черкаської області, затвердженого рішенням сесії Кам’янської міської ради п’ятого скликання від 29.08.2006 р. № 6-1-У, ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кам’янська міська рада інформує мешканців міста про адміністративну відповідальність за недотримання чинних правил і вимог. Нині це питання у полі зору працівників ДСНС, екологів та влади міста.

Єдиним надавачом послуг з вивезення твердих побутових відходів у нашому місті є робоча  група з Благоустрою міста. Згідно правил благоустрою міста розділу 5 п. 5.11 «Власники будинків приватного сектору міста та підприємства, які не мають спеціальної техніки для вивезення твердих побутових відходів, зобов’язані укласти договір на вивезення твердих побутових відходів із робочою групою з Благоустрою міста». Згідно графіку вивезення твердих побутових відходів, та по визначеному тарифу затверджених міськвиконкомом, вивезення твердих побутових відходів проводиться один раз на місяць, установлена плата становить — 9 грн. 21 коп..

Надалі щодо  власників будинків приватного сектору міста, які ігнорують вимоги законодавства з цього актуального для міста питання, будуть складатися протоколи про адміністративну відповідальність. Хочу нагадати всім порушникам згідно зі ст. 152 Кодексу України «Про Адмінстративні правопорушення» «порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів —

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1360 гривень, і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 850 до 1700 гривень.»

Тому звертаюся до Вас з пропозицією не чекати штрафних санкцій, а

дотримуватися чинних правил і вимог.

Розумію, сьогодні організація вивозу ТПВ зазнає чималих проблем. Проте, міська влада робить зі свого боку все можливе, аби налагодити цю роботу. Єдине прохання до Вас – не зволікати з оплатою за вивіз сміття, аби цю послугу фахівці надавали вчасно і якісно.                         .

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо робити наше місто чистим, красивим та процвітаючим. Лише спільними зусиллями Кам’янку можна перетворити на справді європейське місто і за змістом, і за виглядом.

 

Міський голова Володимир Тірон

760ve5c7465310864273

 

 

  • Переглядів: 651
  • 23.08.2016