Знаменний день для Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади

Якщо запитати жителів Кам’янської міської об’єднаної громади, що відбулося 23 червня 2017 року, то ніхто точну відповідь не надасть. А цього дня рівно рік тому, відбулася історична 25-сесія Кам’янської міської ради VII скликання, де після бурхливих дебатів, переговорів, суперечок за чи проти, депутатами було прийняте доленосне рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Громада Кам’янки вирішила об’єднатися з громадами сіл Юрчиха та Тимошівка, які не побоялися змінити стару систему управління на нову і стати дійсно господарями в своїй громаді.

З того часу минув вже рік, до кінця тривав процес об’єднання, що включав в себе виборчий процес, реорганізацію Кам’янської міської та сільських рад Юрчихи та Тимошівки, прийняття майна, вирішення багатьох важливих питань, що мали сприяти налагодженню роботи та розвитку громади. А з нового року об’єднана громада стала жити вже із спільним бюджетом, де і розпочалася справжня робота. Адже питань і проблем, які постали перед громадою виявилося чимало, це і стан доріг, освітлення, функціонування закладів освіти, позашкілля, дитячих садочків та інших інфраструктурних та соціальних об’єктів. За пів року звісно вирішити всі проблеми не вдасться, але за цей час зусиллями громади було вирішено кілька важливих питань: відремонтовано проблемні ділянки доріг в Тимошівці, Кам’янці, ремонт дитячого садочка в с. Юрчиха, відновлення освітлення, налагоджено роботу освітніх закладів, проведено перший музичний фестиваль класичної музики та багато іншого.

Головне завдання об’єднання – що реформа децентралізації має змінити та покращити життя пересічного мешканця громади, попри всі негаразди та невдачі, які трапляються під час роботи. До кінця року ще є час і багато проблем буде, адже є спільна мета та прагнення – це покращення добробуту громади.

рішення про об'єднання

  • Переглядів: 139
  • 23.06.2018