Зустріч міського голови з ініціативною групою від програми GoCamp AfterSchool

За підтримки Міністерства освіти і науки України та за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області долучився до програми GoCamp AfterSchool.

GoCamp – це мовні табори нового формату з поглибленим вивченням англійської мови, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать українських школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином. GoCamp – це мовні табори нового покоління, метою яких є вивчення та вдосконалення іноземних мов у невимушеному середовищі. Основне завдання – показати учням, що вивчення мови – це легко і просто. Допомагає в цьому учням ліцею волонтер з Великобританії Peter Davies.

6 березня 2018 року о 9.00 в кабінеті міського голови Кам’янки Тірона В.І. була проведена зустріч з ініціативною групою від програми GoCamp AfterSchool. На зустрічі були присутні: волонтер Peter Davies, начальник відділу освіти Могилка А.П., директор ліцею Чумаченко О.А., вчитель англійської мови Макогін Г.О., заступник директора ліцею з виховної роботи Скорик Я.М.

Під час зустрічі Володимира Івановича найбільше зацікавила розповідь волонтера про його рідну країну, стан освіти, враження про перебування в Україні та нашому місті, про спілкування з учнями та педагогами ліцею.

Міський голова та присутні на зустрічі сподіваються, що проект Go Camp в Україні буде успішно продовжено. Заклади освіти міста чекають нових волонтерів, які у співпраці з талановитими та креативними вчителями будуть відкривати для учнів незвідані та прекрасні острови пізнання іноземної мови._DSC0420 _DSC0413

  • Переглядів: 95
  • 06.03.2018