7 грудня день місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,
шановні депутати!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування! Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Нині налагоджується новий етап у розвитку громади, етап, коли влада, слухає своїх мешканців, сприяє розвитку громади і перші результати вже можна бачити. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста та села і всю Україну щасливими і заможними!

Попереду нас чекає багато роботи, що направлена тільки на одне – на покращення життя громади, щоб кожен мешканець відчув покращення життя та послуг, що надаються громадою. Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме вам дбати про економічний розвиток громад, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів, що сприятимуть процвітанню громади.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку громади міста, сіл громади в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю мужності і нових здобутків, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань! Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові нашого міста та розвитку нашої держави!

 

З повагою,

Міський голова                                                                    В. І. Тірон

  • Переглядів: 79
  • 07.12.2018