Дорогі наші ветерани, кам’янчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 72-ї річниці Перемоги. 9 травня 1945 року людство завоювало мир. Можливість мирно спів існувати і вирішувати свої суперечки – це те надбання, яке ми цінуємо з часів Другої Світової війни.

Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й доброту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою. Щиро вітаємо всіх кам’янчан з Днем Перемоги. Нехай для людства страхіття війни більше ніколи не стануть реальністю. Це свято – одне з найвеличніших та найшановніших, воістину всенародне, це – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, світлої вікопомної пам’яті про мільйони загиблих і нескореної сили духу захисників Вітчизни.

Немає у світі такої міри, якою можна було б виміряти ваш подвиг, не вистачить слів, якими б людство могло висловити вам подяку за порятунок від фашистського поневолення. Низький уклін вам, наші славні переможці!
Від всього серця бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довголіття і добробуту, бадьорості духу, гарного святкового настрою і оптимізму. Ми всі повинні цінувати мир і сприймати його як найбільше благо. Усім міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту!

  • Переглядів: 206
  • 08.05.2017