Шановні працівники житлово-комунального господарства

В третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства. Для життєдіяльності будь-якого міста робота комунальних служб є вкрай важливою, адже саме по її роботі оцінюється і діяльність будь-якої ради. Не є винятком і наше місто, так як мешканці відразу бачать, чи в місті прибрані вулиці, відремонтовані дороги, чи є опалення у квартирах. Житлово-комунальне господарство в місті представлено: КП «Кам’янка житло», КП «Тепломережі», РПК «Кам’янка водоканал» та підрозділ міської ради «Кам’янка-благоустрій».

З нагоди професійного свята, важливо, відмітити, завдяки працівникам житлово-комунальних служб з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: воно стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Ваші служби піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці.

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульованими, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. Але попри всі негаразди, ви продовжуєте працювати і покращувати життя для всіх мешканців громади.

 

З найкращими побажаннями,

Міський голова                                                           В. І. Тірон

  • Переглядів: 41
  • 15.03.2019