З Днем Конституції України!

Напередодні величного свята — прийняття Основного Закону країни прийміть найкращі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права, задекларовані ним, повністю втілювались в наше повсякденне життя, щоб всі люди в Україні відчували себе надійно захищеними Конституцією нашої держави— найбільш прогресивною і соціально зорієнтованою в світі.

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України, яка була прийнята 28 червня 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Наш з вами, обов’язок — домогтися, щоб ця норма Конституції була підкріплена не проголошеним, а реальним правом на гідну винагороду за неї. Шлях до досягнення цієї мети — не простий, європейські держави крок за кроком долали всі труднощі на ньому століттями.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

З найкращими побажаннями,

Міський голова                                                                    Тірон В. І.

  • Переглядів: 122
  • 27.06.2018