З Днем міста! Кам’янка — 368

Щиро вітаємо Вас з Днем міста! Нашому славному місту 368 років. Весь час кам’янчани приймали активну участь у житті міста, країни. Кам’янку відвідували відомі люди, іменами яких називаються місця та школи в місті. Ми пишаємося історією міста, її мешканцями, що прославляють та розбудовують наше місто.

В Кам’янці народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Усі досягнення, які має Кам’янка, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. В таке свято, як День міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.
Від щирого серця вітаємо всіх Вас з Днем міста! Бажаємо, усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичимо всім кам’янчанам Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!

 

З найкращими побажаннями,

Апарат міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус

  • Переглядів: 240
  • 01.09.2017