З Днем міста! Кам’янка — 369

Щиро вітаю Вас з Днем міста! Нашому славному місту 369 років. Весь час кам’янчани приймали активну участь у житті міста, країни. Кам’янку відвідували відомі люди, іменами яких називаються місця та школи в місті. Ми пишаємося історією міста, її мешканцями, що прославляють та розбудовують наше місто. Унікальна місцевість та природа виділяють Кам’янку з поміж багатьох населених пунктів черкащини і ми маємо розвивати цей потенціал.

В Кам’янці народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Усі досягнення, яких досягла Кам’янка за свою історію, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. В таке свято, як День міста, кожен має відчути себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує. Ми живемо в унікальний час змін в країні і не повинні залишатися осторонь. В наших силах змінювати наше місто на краще, щоб майбутнім поколінням кам’янчан було чим пишатися і вони прагнули жити та працювати та розвивати місто, стаючи прикладом для інших.

Від щирого серця вітаю всіх, кам’янчан,  з Днем міста! Бажаю, усім вам добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім кам’янчанам Божого благословення, здоров’я, щастя, благополуччя!

 

З найкращими побажаннями,

Міський голова — Володимир Іванович Тірон

Апарат міської ради, виконавчий комітет, депутатський корпус

  • Переглядів: 245
  • 31.08.2018