14 жовтня — День захисника України

Щиро вітаємо зі святом – Дня захисника України, святом мужніх чоловіків та жінок, що готові захищати свою батьківщину. Це — свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу. Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя! Теперішні захисники України – це люди честі, хоробрі воїни, які захищають свою батьківщину від ворогів, як в минулому її захищали козаки.

Також, в цей день ми святкуємо  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, — ці свята стали нерозривно пов’язані між собою, адже, традиції козацтва щільно переплітаються з історією українського народу. Сьогодні козак — це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ — свободу. То ж нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків. Традиції козацтва увійшли і в життя сучасного українського війська. Споконвіку Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

З найкращими побажання,                                Міський голова, апарат міської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус

  • Переглядів: 179
  • 13.10.2017