З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани! Волонтери!

Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України. Наша держава пишається нашою сучасною армією, яка відродилася з руїн і на сьогодні є однією з найсильніших армій в Європі та з кожним роком посилює обороноздатність нашої країни. Але головне в армії це люди, які там служать, це і українські генерали, офіцери, сержанти, солдати і матроси, що демонструють високий патріотизм, мужність та беззавітну відданість військовому обов’язку.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла важкий етап випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Окрема вдячність військовослужбовцям, що знаходяться в зоні АТО, ваш героїзм показує силу духу народу, ваша відданість обов’язку, показує незламність, завдяки вам ми переможемо. Велика пошана і повага всім українським солдатам та морякам, які знаходяться в полоні, за їх стійкість та незламну силу духу, ми віримо, що всі вони повернуться на батьківщину до свої рідних.

Щиро дякуємо всьому особовому складу Збройних Сил України за відвагу, героїзм, самопожертву, та за вірність військовому та громадянському обов’язку. Бажаємо всім родинам військовослужбовців міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

 

З повагою, виконавчий комітет Кам’янської міської ради

  • Переглядів: 86
  • 06.12.2018