З Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дорогі ветерани! Жителі громади!

Щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України. Наша держава пишається нашою сучасною армією, яка відродилася з руїн і на сьогодні є однією з найсильніших армій в Європі. Але головне в армії це люди, які там служать, це і українські генерали, офіцери, сержанти, солдати і матроси, що демонструють високий патріотизм, мужність та беззавітну відданість військовому обов’язку.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла важкий етап випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Щиро дякую усьому особовому складу Збройних Сил України за відвагу, героїзм, самопожертву, та за вірність військовому та громадянському обов’язку.

Окрема вдячність військовослужбовцям, що знаходяться в зоні АТО, ваш героїзм показує силу духу народу, ваша відданість обов’язку, показує незламність, завдяки вам ми переможемо.

У цей знаменний день бажаю всім вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, нових значних звершень у справі служіння Українському народові!

Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Бажаю всім родинам військовослужбовців міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

З повагою,

Міський голова                                                                    В. І. Тірон

  • Переглядів: 163
  • 06.12.2017