З Новим роком Та Різдвом Христовим

Шановні кам’янчани, друзі, колеги

Щиро вітаю Вас з наступаючими святами Новим 2017 роком та Різдвом Христовим. Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому. Минаючий рік був для нашого міста непростим, були в ньому радості, були й розчарування, але попри все він приніс  хороші результати, якими ми зможемо пишатися.

Тож я сердечно дякую за співпрацю депутатському корпусу, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста, приватним підприємцям і звичайним громадянам, котрі впродовж року допомагали нам розвивати рідну Кам’янку. Вірю, що 2017-й рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані цьогоріч, знайдуть своє продовження в майбутньому. Міська рада буде прикладати максимум зусиль, щоб покращити наше з вами місто, зробити його гарним та чистим, щоб кожен житель міг пишатися нашим містом.

В наступному році бажаю Вам здійснити всі заплановані справи та мрії, міцного здоров’я, щастя та злагоди, а саме головне миру та процвітання в нашій країні. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх, а новий 2017-й рік принесе з собою добробут в кожну оселю нашого чудового міста, щоб кожен кам’янчанин був щасливим та здоровим.

Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки!

 

З найкращими вітаннями, міський голова                                                                                В. І. Тірон

  • Переглядів: 220
  • 29.12.2016