З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні кам’янчани, друзі, колеги!

Щиро вітаю Вас з наступаючими святами Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому. Минаючий рік був для нашого міста непростим, були в ньому радості, були й розчарування, але попри все він приніс хороші результати, якими ми пишаємо.

Тож я сердечно дякую за співпрацю депутатському корпусу, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату міської ради, керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста, приватним підприємцям і звичайним громадянам, котрі впродовж року допомагали нам розвивати рідну Кам’янку, також хочу відзначити і старост сіл Тимошівка та Юрчиха, які достойно представляють інтереси своїх громад та працюють на покращення добробуту мешканців громади. Вірю, що 2018-й рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані в цьому році, знайдуть своє продовження в майбутньому. Міська рада буде прикладати максимум зусиль, щоб покращити життя в кожному з населених пунктів об’єднаної громади, зробити їх гарними та чистими, щоб кожен житель міг пишатися тим, що живе в нашій громаді.

В наступному році бажаю Вам здійснити всі заплановані справи та мрії, міцного здоров’я, щастя та злагоди, а саме головне миру та процвітання в нашій країні. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх, а новий 2018-й рік принесе з собою добробут в кожну оселю, щоб кожен був щасливим та здоровим.

Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки!

 

З найкращими вітаннями, міський голова                                      В. І. Тірон

  • Переглядів: 300
  • 29.12.2017