Перелік категорій громадян, яким надаються пільги при встановлені плати за харчування в ДНЗ

Відповідно до рішення сесії Кам’янської міської ради від 23.12.2016 р. № 17-6/VII — «Про встановлення розміру плати за харчування  дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах»

  1. Від плати за харчування дитини звільняються:

а) батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

б)   діти — сироти, напівсироти, діти позбавлені батьківського піклування;

в)   діти — інваліди;

г)   діти із сімей учасників АТО;

д)  діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

Також, відповідно до рішення сесії Кам’янської міської ради від 23.02.2017 р. № 20-2/VII —  «Про внесення доповнень до рішення міської ради від  23.12.2016 р. № 17-6/VII «Про встановлення розміру плати за харчування  дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах»

  1. Доповнити п.2 рішення міської ради від 23.12.2016 р. № 17-6/VII «Про встановлення розміру плати за харчування  дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах» підпунктом е):

«е) установити знижку з плати для батьків за перебування дітей в дошкільному навчальному закладі у розмірі 50 відсотків  — сім’ям, які мають трьох і більше дітей.»

Відповідні рішення опубліковані на сайті міської ради в розділі «Документи — рішення сесій»

 

  • Переглядів: 307
  • 31.07.2017